Sortiment DD Technik

GSM 214 dálkové ovládání bran a vrat
Tento produkt není v nabídce !!!

Vážení zákaznící, tento produkt není aktuálně nabízen, z důvodu skladové dostupnosti. V aktuální nabídce eshopu pro Vás vedeme pouze ten sortiment, který je okamžitě k dodání. Pro případném dodání tohoto produktu, prosím, kontaktujte naši zákaznickou linku.

Děkujeme za pochopení.
Popis produktu:

GSM dálkové ovládání, nastavení přes Internet, mnoho funkcí

K tomuto našemu produktu doporučujeme i Android aplikaci do Vašeho mobilního telefonu, která Vám umožní využívat našeho zařízení co nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. 
Není nutno použít počítač a vše lze nastavit přímo na místě. Rovněž tak i veškeré změny lze provést velmi rychle a pohodlně.
Nyní je možno používat i historii a kalendář. V historii uživatel vidí, datum, hodinu,  minuty a vteřinu včetně telefonního čísla, které aktivovalo systém.
GSM dálkové ovládání  za výbornou cenu s GPRS přenosem! Můžete si odkudkoli nastavit všechny parametry přes GSM síť prostřednictvím GPRS dat. Navíc naše řešení funguje na přímém spojení mezi Vaším počítačem a B214GPRS, takže se nikde neukládají Vaše data a tudíž nikdo nemá přehled o Vašich aktivitách na rozdíl od některých dalších firem, jenž ukládají veškerá data na své servery.

Můžete si tedy kdykoli naprogramovat či přeprogramovat tento GSM komunikátor například se svého domu na chatě či kdekoli jinde. Nepotřebujete k tomu ani Internet, ani cokoli jiného. Stačí mít pouze v místě kde je umístěn náš komunikátor pouze GSM signál.

Obsahuje několik způsobu nastavení od nejjednoduššího, kdy celý systém nastavíte během několika vteřin bez použití počítače či SMS, až po nastavení přes PC software či SMS. Je to fantastická věc hlavně pro ty uživatelé, kteří nemají zkušenosti s PC. Pro pokročilejší uživatelé je možno použít nastavování podle našeho PC softwaru, popřípadě použít třetí metodu a to nastavení pomocí SMS.

Tento výrobek je určen převážně pro spínání zařízení na 230V, tudíž záložní baterie je zde zbytečná, neboť pokud vypadne síťové napětí 230V, stejně ovládané zařízení nebude fungovat.

Nastavení přes GPRS v angličtině
Velmi jednoduché uvedení do provozu.
- vložíte SIM kartu
- připojíte napájecí napětí
- přepnete přepínač 1 do polohy ON, čímž zařízení přejde do učebního režimu.  Poté přepnete přepínač 2 (relé1) nebo přepínač 3 do polohy ON (lze samozřejmě přepnout oba přepínače do polohy ON, čímž budou daným tel. číslem ovládána obě relé. Prozvoníte číslo SIM karty v zařízení. Číslo bude automaticky uloženo. Pokud byste chtěli po každé akci, tj. kdy bylo sepnuto či vypnuto kterékoli relé, dostat informativní SMS (viz níže), přepnete přepínač 4 do polohy ON. Jakmile přepnete přepínač 1 do polohy OFF, ukončíte učební režim. Po ukončení učebního režimu automaticky dostanete SMS se seznamem uložených tel. čísel. To je vše a okamžitě do funguje!! Navíc pomoci SMS si můžete nastavit dobu sepnutí jednoho, druhého nebo obou relé. Vše lze provést na místě bez jakéhokoli počítače. Velmi jednoduché a velmi rychlé!! Během několika vteřin!!

Popis výrobku:
GSM dálkové ovládání je zařízení sloužící k ovládání elektrických pohonů bran, vrat, závor nebo výsuvných sloupů mobilním telefonem.

• Mobilní telefon má dnes téměř každý a odpadá tak nákup dálkových ovládání (Klíčenek nebo čipových karet) pro každého uživatele a většina komplikací při jejich ztrátách nebo poškození - s naším GSM dálkovým ovládáním se tak dají několikanásobně snížit pořizovací i provozní náklady.
• Otevírání a zavírání je uskutečněno prozvoněním (zavoláním hovoru) telefonního čísla SIM karty umístěné vnašem zařízení. Poté dojde automaticky k jeho zavěšení a je provedena příslušná akce, tj v našem případě sepnutí jednoho, druhého, nebo obou relé najednou.  Stav všech relé je signalizován LED diodami.
• Je možno si vybrat volbu, kdy po každé akci přijde na předem nastavená telefonní čísla informační SMS o právě provedené akci včetně datumu, hodiny, minuty, vteřiny a telefonního čísla, které tuto akci vyvolalo. i
• Je možno si vybrat počet  relé
• Ověření stavu otevření/zavření vjezdů může být potvrzeno pomocí SMS zprávy (závislé na pohonech bran, závor, vrat,.. a čidlech)
Vhodné k použití u rodinného domu a malých firem do 2 048 uživatelů. Administrace uživatelů se provádí mobilním telefonem za pomocí SMS zpráv nebo PC softwarem.
Nastavení přes Internet je uděláno tak, že nikde nejsou uloženy žádné záznamy či data, takže nikdo nemá přehled o činností tohoto zařízení. Samotné nastavení funguje způsobem, že se přístupuje přes internet (GPRS) přímo do zařízení B214.

Další výhody:
- administrace uživatelů přes mobilní telefon  nebo PC software
- každému telefonnímu číslu můžete přiřadit libovolné relé, takže například první číslo bude ovládat pouze relé1 a druhé číslo bude ovládat relé1 a relé2 a třetí pouze relé2.
- obsahuje USB konektor
- ověření stavu otevření/zavření vjezdu pomocí SMS (závislé na pohonu brány)
- zařízení je umístěno v krabici s krytem IP65
- napájecí napětí 230V a 12V (střídavých nebo stejnosměrných)
- 2 ks relé 230V/10A
- elektronická ochrana proti přepolování
- velmi jednoduchá montáž (pouze připojíte napájecí napětí a kabely pro ovládání příslušného zařízení)
- možnost přehrávání nového firmwaru do zařízení

 Možností použití:
Ovládat garážová vrata a brány
Zapínat topení, čerpadla atd. po nastavenou dobu
Zapínat topení u automobilů
Resetovat servery
Zapínat či vypínat zabezpečovací systémy
a další

Technické parametry:
Napájecí napětí: 230V
Napájecí napětí 2: 10 -18V DC nebo 8 - 12V AC (automaticky chráněno proti přepólování)
Počet telefonních čísel: 2 048
Historie (počet události): 680
Počet relé: 2x 230V/10A s přepínacími kontakty NO a NC
Nastavení doby sepnutí relé: 0 - 32768 vteřin (Pokud je nsatvená 0 prvním prozvoněním relé sepnete, druhým prozvoněním relé vypnete)
GSM frekvence: 850/900/1800/1900MHz
Pracovní teplota: -20 C až + 50 C
Skladovací teplota: -30 až + 60C
PC software: čeština, angličtina, španělština, francouzština
Součásti dodávky je CD s programy a manuálem

Další fotky produktu: